انتخاب قابلمه و تابه برای آشپزی حرفه‌ای

توسط پویان‌مهر

در هر مرحله‌ای از زندگی که هستید، شایسته‌ی داشتن ظروف آشپزی باکیفیت و مطمئن هستید که نیازهای‌تان را تأمین کنند. در اینجا بهترین توصیه‌ها برای انتخاب ظروف آشپزی و پخت و پز موردنیاز در شرایط مختلف ارائه می‌شود. سرویس ظروف آشپزخانه‌تان را براساس میزان دفعات آشپزی، اندازه‌ی وعده‌های غذایی‌تان و میزان تجربه و مهارتی که مایلید در آشپزخانه کسب کنید، انتخاب کنید.

اولین آشپزخانه‌تان را بچینید

شما تازه اجاره‌نامه اولین آپارتمان‌تان را امضاء کرده‌اید یا اولین خانه‌تان را خریده‌اید و ممکن نبود از این هیجانزده‌تر باشید. نمی‌‌توانید برای دکوراسیون آن منتظر باشید، تا بتوانید اولین مهمانی شامتان را در آن برگزار کنید، و محل سکونت جدیدتان را به یک خانه‌ی واقعی تبدیل کنید. به همان اندازه که پرداختن به ماجراجویی بزرگ بعدی‌تان می‌تواند هیجان‌انگیز باشد، به همان اندازه هم می‌تواند ناخوشایند باشد. به حوله‌های جدید و شاید یک مبل جدید نیاز خواهید داشت، و قطعاً به ماهیتابه‌ها و قابلمه‌های جدید نیز برای پرکردن کابینت‌های آشپزخانه نیاز خواهید داشت. برای طراحی سرویس ظروف آشپزی با ملزومات درست برای جای دادن در فضای محدود آشپزخانه‌تان از راهنمایی‌های ما استفاده کنید تا همه ابزار لازم برای پختن غذایی خوشمزه در خانه جدیدتان را داشته باشید.

ماهیتابه نچسب تفلونی

یکی از ملزومات هر آشپزخانه، ماهیتابه نچسب، یکی از همه‌کاره‌ترین ظروف آشپزخانه است. بعلاوه، روکش نچسب تفلونی فاقد PFOA ما بدون مواد مضرر و براحتی قابل تمیز کردن است.

تابه‌ی مخصوص سرخ کردن

برای تهیه بعضی شام‌ها نیاز به تابه‌ی مخصوص سرخ کردن دارید. غذای‌تان را در ظروف شگفت‌انگیز سه لایه‌ی آشپزخانه‌ی اویز گرم کنید، به آرامی بپزید و سرخ کنید.

قابلمه دسته‌دار

هر خانه‌ای به یک قابلمه دسته‌دار نیاز دارد. چه بخواهید ماکارونی یا برنج درست کنید، چه خورشت، یک قابلمه دسته‌دارِ بهترین دوست شما در این زمینه خواهد بود.

سینی فر

یک سینی فر نچسب باکیفیت را می‌توان برای پخت پیتزا، همچنین برای پخت کلوچه و یا تهیه سبزیجات کبابی برای یک وعده غذای سالم استفاده کرد. سینی‌های فر نچسب بهترین دوست فر شما و یکی از ضروریات مطلقِ اولین آپراتمان‌تان هستند.

تهیه غذا برای خانواده در حال رشدتان

کودکان از موهبت‌های خداوند هستند، و نیز مستلزم تهیه وعده‌های غذایی کامل‌تر. احتمالاً متوجه شده‌اید که هرچه خانواده‌تان بزرگ‌تر می‌شود، اشتهای آنها نیز بیشتر می‌شود، و زمانی که شما از غذا دادن به کسانی که دوست دارید خوشحال می‌شوید، نیازهای هرچه بیشتر آنها به غذا می‌تواند رفته رفته باعث از بین رفتن ظروف آشپزی شما شود. با توجه به وظیفه‌ی تامین غذا برای یک خانواده‌ی در حال رشد، به تابه‌ها و قابلمه‌هایی نیاز خواهید داشت که در برابر مصرف هر روزه مقاوم باشند و دیرتر خراب شوند. مهم‌تر اینکه به ظروفی نیاز خواهید داشت که در وقت‌تان صرفه‌جویی کنند و نیاز به صرف انرژی توسط شما نداشته باشند. راهنمایی‌های ما برای انتخاب ظروف متناسب برای خانه شلوغ‌تان را دنبال کنید.

قالب کیک نچسب

قالب‌های کیک فقط برای پختن کیک نیستند! این ظرف همه‌کاره را برای برشته‌کردن سبزیجات برای کل اعضاء خانواده یا پختن مرغ برای یک گروهان کوچک استفاده کنید. قالب‌های کیک نچسب ما که با لایه نچسب روکش شده برای استفاده دائمی مناسب هستند، بنابراین می‌توانید بارها از آنها استفاده کنید.

سینی فر نچسب

اگر یک چیز باشد که یک خانواده‌ی در حال رشد به آن نیاز دارد، آن کلوچه است! از بعضی ترفندهای پخت و پز استفاده کنید، و با تابه‌ی نچسب بدون PFOA ما برای بچه‌ها سیب زمینی سرخ کرده درست کنید، یا به راحتی پیتزای خانگی بپزید.

قابلمه با جنس نچسب

آیا نیاز به غذای سرخ کردنی سریع دارید؟ یا می‌خواهید یک شام رمانتیک در خانه‌تان میل کنید، یا اگر توانایی استخدام یک خدمتکار را ندارید، می‌خواهید یک ظرف ماکارونی تهیه کنید که همه‌ی خانواده از آن لذت ببرند. هیچ ظرفی نمی‌تواند از نظر عملکرد بهتر از قابلمه‌های نچسب ما باشد.

تابه نچسب

جمعه صبح‌ها هیچ چیز جذاب‌تر از تخم‌مرغ و نیمرو نیست. سر میز صبحانه‌تان هنگامی که به لطف قابلمه‌های نچسب بدون PFOA محصول شرکت ما بدون هیچ زحمتی صبحانه مورد علاقه‌تان را سرو می کنید، می‌توانید خاطره بسازید.

قابلمه دسته‌دار

یک قابلمه دسته‌دار همه کاره برای پخت ماکارونی برای بچه‌ها یا سوپ برای بزرگ‌ترها مناسب است. شما احتمالاً به بیشتر از یکی از قابلمه‌های دسته‌دار فوق العاده مفید ما احتیاج خواهید داشت. قابلمه‌های دسته‌دار با روکش نچسب براحتی قابل شستشو و فناوری حرارتی برتر، شام را به رویایی مطبوع تبدیل می‌کنند.

قابلمه‌ی بزرگ نچسب

بچه‌ها غذاهای سبک و اسنک‌ها را دوست دارند اما والدین از مواد شیمیایی و مواد نگهدارنده‌ی موجود در غذاهای حاضری فرآوری شده خوششان نمی‌آید. با قابلمه‌ی بزرگ غذاهای سالم به اندازه‌ی کل خانواده‌تان درست کنید و یخچال فریزرتان را با غذاهای حاضری خوشمزه پر کنید.

توانایی آشپزی‌تان را به نمایش بگذارید

شما در طعم‌دارکردن غذا مهارت دارید، عاشق مشتعل کردن استیک و استاد درست کردن گراتن هستید. اهل ور رفتن با غذا نیستید و ما در آشپزخانه پی می‌بریم از کجا آمده‌اید. ما با داشتن ظروف آشپزخانه با عملکرد بالا، برای تهیه قابلمه‌ها و تابه‌های حرفه‌ای و همه‌کاره با تمام ویژگی‌های مورد نیاز شما برای پخت غذاهای عالی به خود می‌بالیم. برای انتخاب مجموعه‌ای از بهترین ظروف آشپزی و تجهیز آشپزخانه‌تان به بهترین نحو ممکن، راهنمایی‌های ما را دنبال کنید.

تابه‌ی سرخ کن

غذاهای موردعلاقه‌تان مانند مرغ سرخ کرده‌ی را درست کنید. با غذاهای فوق العاده‌ای که در خانه درست می‌کنید مهمانان‌تان را شگفت‌زده کنید. فناوری سه لایه ما امکان بارها تجربه‌ی گرم کردن و آشپزی عالی با این ظروف را برای شما فراهم نموده‌است.

تابه‌ی مخصوص تفت دادن

یکی از لوازم اصلی در آشپزخانه‌های حرفه‌ای تابه مخصوص تفت دادن است. هر آشپز ماهری دوست دارد چندتایی از این تابه‌ها داشته باشد زیرا امکان پخت غذاهای پیچیده را فراهم می‌نمایند. بعلاوه این ماهیتابه‌ها با دسته‌هایی که داغ نمی شود ماندگاری فوق‌العاده‌ای دارند، بنابراین می‌توانید براحتی بدون استفاده از دستگیره با آنها کار کنید.

قابلمه دسته‌دار

با یک قابلمه دسته‌دار چندکاره سبزیجات خود را بخارپز و در آن سس درست کنید. این قابلمه ها که یکی از ظروف لازم برای هر آشپزخانه حرفه‌ای هستند، دارای فناوری حرارتی بالا برای دستیابی به نتایج بهترند، بنابراین با آنها می توانید غذاهایی فوق‌العاده خوشمزه درست کنید.

قابلمه پخت سوپ

می‌خواهید غذای‌تان را نیمه‌آماده کنید؟ قابلمه پخت سوپِ سایز بزرگ ما ابزاری مناسب برای زمانی است که مقدار غذای زیادی را می خواهید آماده کنید. در این قابلمه‌ی پرمصرف از سرویس آشپزخانه ما می‌توانید ماکارونی بپزید یا حتی خرچنگ درست کنید.

قابلمه با درب پیرکس

قابلمه با درب پیرکس برای پختن، برشته کردن و آرام‌پز کردن غذاها به آشپزهای ماهر برای پخت بهترین غذاها کمک می‌کند. از روی اجاق‌گاز تا داخل فر، این قابلمه همه جا کاربرد دارد.

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

0 از 5 ستاره (0 رای)

بازگشت

دیدگاه‌ها

افزودن یک دیدگاه

لطفا جمع 9 و 8 را محاسبه نمایید.