پنج دلیلی که شما به ظروف تفلون نیاز دارید؟

توسط پویان‌مهر

۵ دلیلی که شما به ظروف تفلون نیاز دارید؟

آیا می‌دانستید می‌توان از تفلون به جای شیشه استفاده کرد؟ باور کنید یا نه، از این روش در بسیاری از شرایط صنعتی استفاده می‌شود.

همچنین در موقعیت‌های مختلف به عنوان روکش استفاده می‌شود. روکش تفلون با دوام است و کیفیت بسیار مطلوبی را به قطعه‌ای که با آن کار می‌کنید اضافه می‌کند.

چرا به ظروف تفلون نیازدارید؟ آیا محصولاتی که در حال حاضر دارید به اندازه کافی خوب نیستند؟

این بستگی به محصولات شما دارد. دلایل بسیار زیادی برای افزودن تفلون به فرآیند تولید شما وجود دارد.

هنوز فروخته نشده است؟ در اینجا پنج دلیل وجود دارد که شما باید از ظروف تفلون در ساخت خود استفاده کنید.

تفلون چیست؟

نام "تفلون" مربوط به یک پلاستیک شیمیایی است که توسط انسان کشف شده است. این ماده از فلورین و کربن ساخته شده است و از نظر علمی به عنوان پلی تترا فلورو اتیلن یا PTFE شناخته می‌شود. تفلون یک نام تجاری ثبت شده برای این ماده شیمیایی است.

تفلون را می‌توان برای مصارف مختلف از جمله مصرف در آشپزی و قطعات صنعتی طبقه‌بندی کرد. تفلون به راحتی تمیز می‌شود و آب را دفع می‌کند.

تفلون به لطف خواص مفید فراوانی که دارد می تواند در بسیاری از صنایع مفید باشد. بیایید نگاهی به چند دلیل برای استفاده از تفلون بیندازیم.

1- شما وسایل آشپزی می‌فروشید

اگر وسایل آشپزی در صف محصولات شما قرار دارند و پیش از این از تفلون استفاده نمی‌کردید، زمان تغییر رسیده است.

تفلون برای مصرف کنندگان بسیار مهم است. در آشپزخانه‌های سراسر ایالات متحده یافت می‌شود.

تفلون در دنیای آشپزی چه می‌کند؟ باعث می‌شود غذا هنگام پخت و پز نچسبد. اگر تاکنون از یک تابه نچسب یا رویی استفاده کرده اید، از تفلون استفاده کرده اید.

در حالی که فروش وسایل آشپزی غیر تفلون هنوز زیاد است، ایده خوبی است که موارد غیر چسبنده را به موجودی خود اضافه کنید. همیشه افرادی هستند که به دنبال آن گزینه باشند، بنابراین می‌دانید که به فروش می‌رسند.

برای انجام این تغییر درنگ نکنید. شما می‌توانید تفلونی که باعث شادابی مشتریانتان می‌شود را فراهم کنید.

در گذشته این نگرانی ها وجود داشته است که استفاده از تفلون در استفاده از پخت و پز بی‌خطر نیست. در حالی که ترس از این وجود وجود داشت که مشکلات بهداشتی مربوط به استفاده از تفلون باشد، ولی امروزه کاملاً بی خطر است.

2- جزئیات و قطعات اصلی دوام زیادی ندارند

با گذشت زمان، جزئیات مورد استفاده در سازه از بین می‌روند. این بدان معناست که کار شما باید مجدداً طراحی شود. این کار همیشه نمی ‌تواند به موقع انجام شود، بنابراین ممکن است قطعات مانند گذشته نباشد.

پوشش تفلون به گسترش عمر قطعات اصلی کمک می‌کند. اگرچه هنوز هم ممکن است در طولانی مدت از بین بروند، پوشش تفلون به آنها کمک خواهد کرد تا دوام بیشتری داشته باشند.

نه تنها دوام بیشتری خواهند یافت، بلکه مستحکم‌تر نیز خواهند شد.

۳- شما به محصولات زیبای بهتری نیاز دارید

صنعت زیبایی یک صنعت عظیم است. موارد بی‌شماری برای فروش و خدمات زیادی برای ارائه وجود دارند.

شما می توانید با استفاده از تفلون برخی از محصولات خود را بهتر کنید. این شامل ابزارهای طراحی گرمادهنده نیز می شود. اگر از روکش مخصوص برای آویزهای حلقوی و آهنی‌های مسطح استفاده نشود، ممکن است موهای مشتری شما آسیب ببیند.

تفلون به کاهش آسیب‌های مربوط به ابزارهای طراحی داغ کمک می‌کند.

علاوه بر روکش ابزار برای محافظت بهتر از مو، از تفلون برای روش‌های دیگری نیز در صنعت زیبایی استفاده می‌شود. می‌توانید آن را در قوطی‌های اسپری مو نیز بیابید. سایر ظروف اسپری تحت فشار نیز احتمالا دارای تفلون هستند.

هرچه محصولات شما بهتر باشد، مشتریان شما خوشحال‌تر خواهند بود، بنابراین اضافه‌کردن تفلون انتخاب خوبی است.

۴- زنگ زدگی یک مسئله مهم است.

آیا متوجه زنگ‌زدگی قطعات فلزی تولید شده در شرکت خود شده‌اید؟ پس زمان نوسازی فرا رسیده است. پوشش تفلون در اینجا می‌تواند مفید باشد.

زنگ‌زدگی به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد. در هر حالت، تفلون می‌تواند به جلوگیری از بروز آن کمک کند. این به دلیل خاصیت مقاومت در برابر زنگ‌زدگی است.

خطرات زیادی هنگام کار قطعات اصلی زنگ زده وجود دارد. برای از بین بردن آن خطرات، از قطعاتی استفاده کنید که هرگز دچار چنین مشکلاتی نشوند.

در حالی که شما می توانید از شرایطی که موجب زنگ زدگی nuts and bolts می شوند، جلوگیری کنید، اما این همیشه عملی نیست. برای جلوگیری از زنگ زدگی بهتر است از روکش استفاده کنید.

۵- مقاومت در برابر آب مورد نظر است

ااگر می‌خواهید محصولاتی تولید ‌کنید که مقاومت در برابر آب بالایی داشته باشند، تفلون گزینه بسیار خوبی است. از امروز آن را به محصولات خود اضافه کنید.

به لطف خواص شیمیایی تفلون، به طور طبیعی آب را دفع می‌کند. این باعث می‌شود تا به گزینه‌ای عالی برای وسایل آشپزی، پارچه‌ها، سطوح و… تبدیل شود.

برای کاربرد ساده، از تفلون می‌توان به عنوان اسپری استفاده کرد.

اسپری تفلون هنگام استفاده برای پارچه‌ها بسیار مفید است. نه تنها از پارچه‌ها در برابر آب محافظت می‌کند بلکه باعث از بین رفتن چرک و لکه‌ها نیز می‌شود.

آیا پارچه را مانند پلاستیک چسبنده و سفت نمی کند؟ اصلا!

این یکی دیگر از خواص شگفت انگیز تفلون است. برای محافظت بیشتر روی آن اسپری کنید و پارچه همچنان عالی به نظر می‌رسد.

مزایای استفاده از تفلون روی اثاثه یا لوازم داخلی است. مشتریان شما از داشتن مبلمانی که ضد لک و ضد آب هستند، قدردانی می‌کنند.

روکش تفلون بسیار خوب عمل کرده است

اگر تاکنون در تولیدات خود استفاده از پوشش تفلون را در نظر نگرفته‌اید، اکنون زمان شروع کار است. استفاده از تفلون مزایای بسیاری دارد که هنوز آنها را کشف نکرده‌اید.

مقاومت در برابر زنگ‌زدگی ابتدای امر است. مقاومت در برابر آب، استحکام، دوام و موارد دیگر باعث می‌شود تفلون به یک ماده پوشش بسیار مطلوب تبدیل شود.

پس منتظر چه هستید؟ استفاده از روکش تفلون را از امروز شروع کنید. چرا که مطمئناً محصولات شما را بهتر و مشتریان شما را شادتر می‌کند.

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

1 از 5 ستاره (1 رای)

بازگشت

دیدگاه‌ها

افزودن یک دیدگاه

لطفا جمع 1 و 3 را محاسبه نمایید.